Hakon Ek Nielsen. Parti fra vesterhavet. cd

Varenummer: 6225770
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Hakon Ek Nielsen (1914-1984). Landskab. Olie på lærred. Sign. med monogram: 'HEK'. 60 x 90 (71 x 101) cm.
Auktionen afsluttes:  07-10-2022 19:26:49

2051923 07-10-2022 10:57:21 DKK 300