Hakon Ek Nielsen. Parti fra vesterhavet. cd

Varenummer: 6225770

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hakon Ek Nielsen (1914-1984). Landskab. Olie på lærred. Sign. med monogram: 'HEK'. 60 x 90 (71 x 101) cm.

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 15:45:40
Showroom:   Herlev, DK