Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Hakon Mielche, akvareller, motiver fra København Zoo (cd)(5)
:
4768502
Moms vare
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.500
Motiver fra København Zoo af Hakon Mielche (1904-1979), akvareller, 3 med glas, alle sign. Hakon Mielche-1948, 22,5x30 cm. med ramme (32,5x39 cm). Fremstår med håndteringsmærker samt pletter. (5)
13-09-2017 14:21:02
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
768993
13-09-2017
08:15:06
300
Til toppen