Halscollier af 14 kt. guld

Varenummer: 6369004
Vurdering: DKK 18.000

Halscollier af 14 kt. guld. Sekskantede led. Kasselås med enkelt sikkerhedshaspe. L. 40,5 cm. B. 1,3 cm. Stemplet 'Made in Denmark 585 WJ'. Vægt: 50,1 g. Fremstår med alm. brugsspor.
Auktionen afsluttes:  24-06-2023 19:09:46