Halskæde- og armbånd med ferskvands kulturperler og guldlås (2)

Varenummer: 6218112
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Vintage to-radet armbånd trukket med ferskvands kulturperler, lås i 14 kt. guld l. 19 cm. Lang kæde trukket med ferskvands kultur perler monteret med Bernhard Hertz lås i 14 kt. guld l. 103 cm. Med brugsspor/slitage

Auktionen afsluttes:  01-07-2022 16:06:31
Showroom:   Næstved, DK

2104873 01-07-2022 16:04:31 DKK 1500