Hans Agersnap. Landskab med mølle

Varenummer: 6270979

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Agersnap (1857-1925). Landskab med mølle. Olie på lærred monteret på plade. Sign. H. Agersnap. 21 x 33 cm. (32 x 44). Fremstår med retouchering.

Auktionen afsluttes:  30-09-2022 12:21:00
Showroom:   Vejle, DK