Varenummer: 6270979
Vurdering: DKK < 1.000

Hans Agersnap (1857-1925). Landskab med mølle. Olie på lærred monteret på plade. Sign. H. Agersnap. 21 x 33 cm. (32 x 44). Fremstår med retouchering.
Auktionen afsluttes:  24-10-2022 16:38:09