Hans Bendix. Komposition. cd

Varenummer: 6263570
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.500

Hans Bendix (1898-1984). Komposition. Gouache og bly på papir. Sign. og dateret: 'H.B. 53'. 35 x 41 (51 x 65) cm.
Auktionen afsluttes:  24-09-2022 13:35:46

2121911 24-09-2022 12:11:56 DKK 300