Hans Brasen. Studie af to kortspillende soldater

Varenummer: 6320834

Næste bud: DKK 6.000
Vurdering: DKK 10.000

Hans Brasen (1849-1930). Studie af to kortspillende soldater. Olie på lærred. Sign. H. Brasen 1872. 34 x 35 cm. (41 x 42).

DKK 6.000
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 13:15:34