Varenummer: 6320834

Hans Brasen (1849-1930). Studie af to kortspillende soldater. Olie på lærred. Sign. H. Brasen 1872. 34 x 35 cm. (41 x 42).
Varen afsluttes:  03-05-2023 05:57:00