Hans Christian Hansen. Portræt af pige i profil

Varenummer: 4976581
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.500

Hans Christian Hansen 1861-1928. Portræt af ung kvinde i profil, olie på plade. Sign. H. Chr. H. 31 x 15,5 (35 x 30) cm.
Auktionen afsluttes:  14-06-2018 20:16:00