Holger Dall. Landskab, 30 x 43 cm

Varenummer: 6029934
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Holger Dall (1903-1986). Landskab, ant. ved Tisvilde. Olie på lærred. Sign. H. Dall. 30 x 43 cm incl. ramme.
Auktionen afsluttes:  10-06-2021 20:40:54

888059 10-06-2021 10:11:31 DKK 300