Hans Deuvs, olie på lærred, portræt af ung kvinde

Varenummer: 3568873
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK < 1.000

Portræt af ung kvinde af Hans Deuvs (1887 - 1916), olie på lærred. Sign. Hans Deuvs. 40 x 32 cm (50 x 42).
Auktionen afsluttes:  07-10-2014 15:40:40