Hans Eriksen. Landskabsparti med udsigt over Horsens Fjord

Varenummer: 6161621
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Eriksen (1864-1933). Landskabsparti med udsigt over Horsens Fjord. Akvarel på papir. Sign.: 'HE'. 32 x 48 (42 x 58) cm.

Auktionen afsluttes:  21-02-2022 16:44:00
Showroom:   Herlev, DK

2078711 20-02-2022 10:19:48 DKK 300