Hans Friberg (synonym for M. O. Curtis) cd. To malerier (2)

Varenummer: 5052592
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Friberg (synonym for M.O. Curtis) 1875-1959. To blomsteropstillinger. Sign. Hans Friberg. Olie på lærred. UR. 33 x 43 og 35 x 43 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  18-07-2018 15:34:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej