Hans Hansen. Slipsenåle, sterling sølv (4)

Varenummer: 6218288

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Hansen. Fire slipsenåle af sterlingsølv, ene med oxyderede riller. Alle stemplet Hans Hansen. Med brugsspor. Samlet vægt 42 gr. (4)

Auktionen afsluttes:  20-08-2022 15:15:09
Showroom:   Næstved, DK