Hans Hansen. Slipsenåle, sterling sølv (4)

Varenummer: 6218288
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.000

Hans Hansen. Fire slipsenåle af sterlingsølv, ene med oxyderede riller. Alle stemplet Hans Hansen. Med brugsspor. Samlet vægt 42 gr. (4)
Auktionen afsluttes:  20-12-2022 16:07:28

440655 20-12-2022 16:04:08 DKK 1500