Hans J. Holm. Gården i Palazzo Gabrielli, Rom

Varenummer: 6245710
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000

Hans J. Holm (1835-1916). Gården i Palazzo Gabrielli, Rom. Akvarel på papir. Sign. med monogram 'HJ' og dateret 'Palazzo Gabrielli Roma Mai (18)67'. 21 x 17,5 (35 x 30,5) cm.
Papir fremstår let gulnet.
Auktionen afsluttes:  04-08-2022 19:24:00