Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Hans J. Wegner. Sofabord af teak, model 'AT 305'
:
6244238
Hammerslagspris
:
3.400
Vurdering
:
5.000
Hans J. Wegner. Sofabord af teaktræ, sarg med tre skuffer. 1960'erne. Fremstillet hos Andreas Tuck, model AT-305. H. 50 B. 138 D. 76 cm. Afskåret ben. Fremstår med brugsspor. Herunder ridser og ringe på bordplade. Samt kanthakker. Nøgle medfølger ikke
07-08-2022 12:49:20
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1320428
04-08-2022
20:09:31
3400
291341
04-08-2022
12:46:56
3200
1320428
03-08-2022
23:20:51
3000
Til toppen