Hans J. Wegner. To sæt indskudsborde af palisander model AT-17 (2+2)
Vurdering:
8.000
Hans J. Wegner. To sæt indskudsborde af fineret palisander, fremstillet hos Andreas Tuck, model AT 17. Mærket under bund. H 46, 67 x 39 cm. Brugsspor samt ene lille bord med skjold/brændemærke. (2+2)
08-06-2050 09:47:00