Hans Jørgen Korn (cd). Den barmhjertige samaritaner, olie på lærred
Vurdering:
1.000
Hans Jørgen Korn (1888 - 1963). Den barmhjertige samaritaner. Sign. Korn 48. Lukas-10. 30-37. Olie på lærred. 44 x 61 cm. (49 x 67) cm.
23-07-2020 20:36:00