Kategori  Vurdering

Hans Knudsen, 'Landskab med gård' (cd) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5307912

Varenummer: 5271327
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Hans Knudsen (1865-1947) 'Landskab med gård', olie på plade. usign. 24 x 32 (33 x 41,5) cm.

Auktionen afsluttes:  12-04-2019 13:44:00

28580 12-04-2019 00:17:05 DKK 300