Hans Kongsmar 1900-tallet (3)

Varenummer: 1951134
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Kongsmar. Bypartier. Olie på lærred. Alle sign. Rammemål 58 x 51 cm og 59 x 76 cm. (3)

Auktionen afsluttes:  16-09-2010 16:12:00
Showroom:  Aarhus