Hans Kongsmar 1900-tallet.

Varenummer: 5544336
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

HANS KONGSMAR Olie på lærred, bybillede 70x90 cm. Signeret Kongsmar.

Auktionen afsluttes:  23-01-2020 19:36:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

1953098 23-01-2020 17:53:19 DKK 300