Hans Kongsmar 1900-tallet.

Varenummer: 5544336

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

HANS KONGSMAR Olie på lærred, bybillede 70x90 cm. Signeret Kongsmar.

Auktionen afsluttes:  18-01-2020 20:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej