Hans Kongsmar. Parti fra Christiansborg ridebane, olie på lærred

Varenummer: 5639182
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Kongsmar 1900-tallet. Parti fra Christiansborg ridebane, sign. Kongsmar. 50 x 66 cm. (68 x 82) cm.

Auktionen afsluttes:  20-04-2020 20:07:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1