Hans Kruuse 1893-1973 & ubekendt kunstner 1900-tallet. (2)

Varenummer: 2412751
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Kruuse & ubekendt kunstner. Bymotiv & klassiske søjler. Olie på lærred/malt på plade. Sign. 30 x 40 cm(39 x 49 cm) & 40 x 31 cm(54 x 44 cm). (2)

Auktionen afsluttes:  16-11-2011 11:28:00
Showroom:   Odense, DK

602437 15-11-2011 15:40:52 DKK 300