Hans Kruuse (cd). Parti fra Holmens Kanal, olie på lærred

Varenummer: 5639200
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Kruuse (1893-1973). Parti med Holmens kirke, sign. H. Kruuse. Olie på lærred. 43 x 56 cm. (60 x 70) cm.

Auktionen afsluttes:  20-04-2020 20:21:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1