Kategori  Vurdering

Hans Kruuse Kanalparti fra København

Varenummer: 4987394
Hammerslagspris: DKK 4.000
Vurdering: DKK 1.200
Hans Kruuse 1893-1964. scene fra København, olie på lærred. Sign. H. Kruuse. 54 x 75 (69 x 91) cm.

Auktionen afsluttes:  03-05-2018 13:44:00