Hans Meyer Petersen født 1937 cd (2)

Varenummer: 3050489
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.200

Hans Meyer Petersen. To kompositioner

Akvarel og collage på papir, sign. Hans Meyer Petersen 76, 30 x 29 (48 x 45) cm. Litografisk tryk. Sign. Henning Meyer Petersen 81, 16 x 13 (41,5 x 36,5)cm (2)
Auktionen afsluttes:  11-07-2013 07:59:00