Hans Meyer Petersen. Komposition (cd)

Varenummer: 6380131
Vurdering: DKK < 1.000

Hans Meyer Petersen (f. 1937). Komposition, litografi, nr. 3/50, sign. mongoram HMP samt dat 87. 90 x 70 (112 x 88) cm.
Auktionen afsluttes:  11-07-2023 19:17:54