På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Hans Meyer Petersen. Komposition (cd)
Vurdering:
< 1.000
Hans Meyer Petersen (f. 1937). Komposition, litografi, nr. 3/50, sign. mongoram HMP samt dat 87. 90 x 70 (112 x 88) cm.
11-07-2023 19:17:54