Hans Nikolai Hansen. Olie på lærred. Landskabsmotiv

Varenummer: 5913947
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Hans Nikolai Hansen (1853-1923). Olie på lærred. Landskabsmotiv. 119 x 120 cm (125,5 x 16,5) cm. Fremstår med brugsspor, herunder krakelering
Auktionen afsluttes:  30-01-2021 18:40:59
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

1595580 30-01-2021 18:17:56 DKK 300