Kategori  Vurdering

Alexander Schmidt, Skovparti med køer. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5092201

Varenummer: 5075648
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 2.400
Alexander Schmidt (1842-1903), Skovparti med køer. Olie på lærred, sign. 30 x 21 (41 x 33) cm. NB. Kunstnernavn rettet.

Auktionen afsluttes:  21-08-2018 15:49:45

1787034 16-08-2018 22:20:06 DKK 1200