Hans Voigt Steffensen. 'Korpiger' og 'Carmen danser' (2)

Varenummer: 6248064
Hammerslagspris: DKK 950
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Voigt Steffensen (f. 1941). 'Korpiger' samt 'Carmen danser', litografi, 32/160 og 25/160, begge sign. og daterede. 35 x 45 (54 x 61) cm. (2)

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 15:56:56
Showroom:   Aarhus, DK