Hans Voigt Steffensen. 'Svanesøen' (cd)

Varenummer: 6247897
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Voigt Steffensen (f. 1941). 'Svanesøen', litografi E.A. sign. H. Voigt Steffensen 83. 53 x 74 (76 x 95) cm.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 19:10:00
Showroom:   Aarhus, DK