Hansine Kerrn Eckersberg, tilskevet. Opstilling med drueklase på vinblad

Varenummer: 6148799
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hansine Kerrn Eckersberg (1826-1860), tilskrevet. Opstilling med drueklase på vinblad. Olie på plade. Usign. 12,5 x 18 cm (20,5 x 26) cm.

Auktionen afsluttes:  17-02-2022 15:05:06
Showroom:   Herlev, DK

159207 12-02-2022 20:36:10 DKK 2000