Harald Alfred S. Essendrop. Kystparti med fjord.

Varenummer: 5503312
Vurdering: DKK < 1.000

Harald Alfred S. Essendrop 1901-1978. cd. Kystparti med fjord og bylandskab i baggrund Olie på plade. Sign. H. Essendrop samt dateret 37. 75 x 98 (88 x 110) cm.

Auktionen afsluttes:  15-12-2019 15:43:18
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej