Harald Alfred S. Essendrop. Kystparti med fjord.

Varenummer: 5503312
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Harald Alfred S. Essendrop 1901-1978. cd. Kystparti med fjord og bylandskab i baggrund Olie på plade. Sign. H. Essendrop samt dateret 37. 75 x 98 (88 x 110) cm.

Auktionen afsluttes:  21-12-2019 16:52:59
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

52429 21-12-2019 16:49:15 DKK 300