Harald Engman, cd. Satirisk portræt, olie på plade. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5050260

Varenummer: 5041938
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Harald Engman (1903-1968). Satirisk portræt. Olie på plade, signeret Harald Engman, '59. Mål: 32 x 26 cm, (36x31).

Auktionen afsluttes:  04-07-2018 19:07:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej