Harald Hansen. Parti fra Frederiksborg Have (cd)

Varenummer: 5050620
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Harald Hansen (1890-1967). Parti fra Frederiksborg Have, olie på lærred, sign. monogram, dat. på bagsiden 1927. 53,5 x 77,5 (67 x 90,5) cm.

Auktionen afsluttes:  16-07-2018 17:02:15