Harald Jerichau (tilskrevet), landskab med personer

Varenummer: 6289560
Hammerslagspris: DKK 4.400
Vurdering: DKK 3.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6306174
Harald Jerichau (1851-1878), (tilskrevet), landskab med personer, olie på lærred, uden sign. 88x130 cm. (108x150 cm).
Auktionen afsluttes:  17-11-2022 16:26:50