Harald Pryn. Olie på plade. Vinterlandskab (cd)

Varenummer: 6251748
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Harald Pryn (1891-1968). Dansk vinterlandskab, olie på plade. Sign. Harald Pryn. På bagsiden: Febr. 1934, Mølleaa, Svenskevejen. 24 x 34 cm (35 x 44 cm).

Auktionen afsluttes:  08-08-2022 18:20:00
Showroom:   Næstved, DK