Kategori  Vurdering

Harald Pryn. 'Skovbrynet' Cd.

Varenummer: 5362923
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 1.200
Harald Pryn(1891-1968) 'Skovbrynet', olie på lærred, sign. Harald Pryn. 65 x 90 cm. (82 x 107cm)

Auktionen afsluttes:  24-06-2019 18:48:53