Harald Pryn. Snedækket landskab ved Grib Skov. cd

Varenummer: 6101271
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Harald Pryn (1891-1968). Snedækket landskab ved Grib Skov. Olie på lærred. Sign. Harald Pryn. 67 x 98,5 (86,5 x 118) cm.

Auktionen afsluttes:  29-10-2021 21:01:34
Showroom:  Herlev

121934 29-10-2021 20:54:15 DKK 1000