Harald Pryn. Vinterparti med snedækket landsby (cd)

Varenummer: 6326500
Vurdering: DKK 2.000

Harald Pryn (1891-1968). Vinterparti med snedækket landsby, olie på lærred, sign. Harald Pryn 1921. 72 x 97 cm (93 x 118 cm).
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 11:58:28