Harald Pryn. Vinterparti med snedækket landsby (cd)

Varenummer: 6326500
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.500

Harald Pryn (1891-1968). Vinterparti med snedækket landsby, olie på lærred, sign. Harald Pryn 1921. 72 x 97 cm (93 x 118 cm).
Auktionen afsluttes:  20-03-2023 19:54:45

121934 20-03-2023 19:52:45 DKK 800