Harriet Hansen, opstilling med blomster

Varenummer: 6066935
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Harriet Hansen (1920-?), opstilling med blomster, olie på lærred, sign. H. Hansen, 41,5x31,5 cm. (58x48 cm).

Auktionen afsluttes:  28-08-2021 13:47:13
Showroom:  Odense

1765195 23-08-2021 22:44:11 DKK 350
1603243 23-08-2021 21:37:05 DKK 300