Harry Bonde Pedersen født 1918-1999 og ubekendt maler 20.årh. cd (2)
Vurdering:
< 1.000
Harry Bonde Pedersen og ubekendt maler. To malerier. Olie på lærred. Sign. H. Bonde P. 42x84 cm. og 66x96 cm. (2)
01-01-1990 00:00:00