Harry Bonde Pedersen født 1918-1999 og ubekendt maler 20.årh. cd (2)

Varenummer: 2091331
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Harry Bonde Pedersen og ubekendt maler. To malerier. Olie på lærred. Sign. H. Bonde P. 42x84 cm. og 66x96 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  Aalborg