Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Harry Bonde Pedersen
:
2080888
Hammerslagspris
:
325
Vurdering
:
< 1.000
Harry Bonde Pedersen, landskab med andetræk ved kyst, olie på lærred, ikke opspændt på blendrammesign. H. Bonde P. 42x84 cm.
26-12-2010 16:52:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
806542
26-12-2010
10:54:10
325
70038
20-12-2010
20:26:35
300
Til toppen