Harry Bonde Pedersen

Varenummer: 2080888
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Harry Bonde Pedersen, landskab med andetræk ved kyst, olie på lærred, ikke opspændt på blendrammesign. H. Bonde P. 42x84 cm.

Auktionen afsluttes:  26-12-2010 16:52:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

806542 26-12-2010 10:54:10 DKK 325
70038 20-12-2010 20:26:35 DKK 300