Harry Bonde Petersen 1918-2006 cd

Varenummer: 2007097
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Harry Bonde Petersen. Olie på lærred. Sign. Harry P. 42x84 cm.

Auktionen afsluttes:  01-10-2010 13:38:00
Showroom:  Aalborg