Harry Bonde Petersen. Olie på lærred. Vinterlandskab

Varenummer: 5977598
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Harry Bonde Petersen født 1918-1999 cd. Harer i vinterlandskab. Olie på lærred. sign. H. Bonde P. 60 x 80 cm (78 x 98) cm.

Auktionen afsluttes:  27-03-2021 20:42:20
Showroom:  Næstved