Hasdahl, interiør med moder og barn

Varenummer: 5633346
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hasdahl, interiør med moder og barn, olie på lærred. Signeret Hasdahl. 69 x 60 (89 x 79) cm.

Auktionen afsluttes:  09-04-2020 10:57:35

1430091 09-04-2020 10:55:35 DKK 300