Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Haslev bord, sofabord og stol af palisander (3)
:
6246262
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.500
2 borde samt 1 stol af fineret palisander, højeste bord fra Haslev og med tilspidsede ben, stol betrukket med stribet uld. Borde: H. 50,5-48,5 cm. L. 57 cm. B. 54-37 cm. Stol: H. 72 cm. Sædehøjde 44 cm. Fremstår med brugsspor, plader med ridser, flere småskader på stol samt uld med slid. (3)
Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved udførsel fra Danmark, bedes man rette henvendelse til myndighederne i det land, hvor varen skal indføres. For yderligere information henvises til Miljøstyrelsens CITES-sektion
07-08-2022 17:04:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1665703
03-08-2022
17:01:13
300
Til toppen