Hedvig Brandt. Opstilling med blomster, olie på lærred

Varenummer: 6139401
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hedvig Brandt (1881-1946). Opstilling med blomst, olie på lærred, usign. HB. 43 x 32 cm (52 x 41 cm).

Auktionen afsluttes:  10-01-2022 18:42:00
Showroom:   Nivå, DK

992839 10-01-2022 13:28:28 DKK 350
2106822 09-01-2022 22:33:40 DKK 300