Helge Jacobsen. Abstrakt komposition. cd

Varenummer: 6286199
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.500

Helge Jacobsen 1916-1987. Abstrakt komposition. Olie på lærred. Sign.: Helge. J. 50 x 63 (52 x 65) cm.
Auktionen afsluttes:  26-10-2022 18:04:00

2121911 25-10-2022 22:45:03 DKK 300